top of page

Attīsta uzņēmums PICHE

JAUNUMI

2022. gada 11. augusts

Būvniecības uzņēmums “Piche”, kas zināms kā biznesa parku attīstītājs Mārupē, nolēmis būvēt arī dzīvokļu un rindu mājas.

Pašlaik Mārupē top uzņēmuma pirmais dzīvokļu komplekss “Dižozoli”, kura pirmo māju plānots nodot ekspluatācijā līdz šī gada beigām, bet blakus taps vēl viena.

Uzņēmuma “Piche” valdes priekšsēdētājs Pēteris Senkāns norāda, ka, skatoties uz prognozētajām apkures un elektrības cenām, par ietaupīšanu ir jādomā ne vien katram iedzīvotājam pašam, bet nu jau tam uzmanība ir jāpievērš arī māju būvniekiem.

“Apkure dzīvokļos tiks nodrošināta ar siltajām grīdām, taču siltuma avots būs kombinēts - izmantosim gan “Latvijas Gāzes”, gan “Latvijas Propāna gāzes” resursus. Šobrīd propāna gāze ir vairāk kā divas reizes lētāka par dabas gāzi. Tāpat - sadegot propāna gāze izdala trīs reizes vairāk siltuma, kas ļaus būtiski ietaupīt šobrīd. Ja dabas gāzes cenas kritīsies, būs iespēja pārslēgties uz otru apkures veidu. Vēl centīsmies ietaupīt uz koplietošanas telpu ekspluatācijas izmaksām - tajās elektrība tiks nodrošināta no uz ēkas jumta izvietotajiem saules paneļiem,” skaidro P.Senkāns.

Dzīvokļu kompleksa mājokļos ir realizētas idejas, kas veiksmīgi sevi jau pierādījušas biznesa parkos. Piemēram, ēkām būs stikla fasāde, kas ir ilgmūžīgs risinājums. Tāpat dzīvokļi ir maksimāli “gudri”, piemēram, dūmu detektorus un domofonu video iekārtas ir iespējams savienot ar iedzīvotāja viedierīci, lai situācijai dzīvoklī būtu iespējams sekot līdzi attālināti, izmantojot lietotni. Arī apkuri, ventilāciju un elektrību būs iespējams vadīt no tālruņa.

Raksts: https://www.db.lv/zinas/biznesa-parku-attistitajs-piche-pieversas-ari-dzivoklu-un-rindu-maju-buvniecibai-508767

PICHE par dzīvojamo ēku būvniecību

Decembra piedāvājums

TIKAI Decembrī 10 000 EUR Atlaide + Dāvanas

Gudrie Risinājumi

Nāc ciemos un apskati projekta gudros risinājumus.

Atvērto Durvju Diena

Ielūdzam Jūs uz DIŽOZOLI atvērto durvju dienu | 9.Sep | 12:00 - 17:00

Saulrieta gaismā

Piedāvājam pieredzēt mierpilnos DIŽOZOLI saulrietus video formātā...

Demo dzīvoklis

Ielūdzam Tevi ciemos uz DIŽOZOLI demo dzīvokļa apskati

PICHE par dzīvojamo ēku būvniecību

Būvniecības uzņēmums “Piche”, kas zināms kā biznesa parku attīstītājs Mārupē, nolēmis būvēt arī dzīvokļu un rindu mājas.

Jaunumi

bottom of page